Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Hikmet Karagöz (1946-..) 
1962-1963 yıllarında Eminönü Halkevi´nde amatör olarak tiyatroya başlayan sanatçı, 1964´te Küçük Sahne Ulvi Uraz Tiyatrosu´nda profesyonel oldu. 1974´yılında Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz´la TV Yapımlarında rol almaya başladı. Sinemaya geçişi "Faize Hücu Devamı
Doğum: 1946 - .. (74 yaşında)
..fotoğraf

Fotoğraflar

Filmlerinden..

Filmografi
Çıplak Vatandaş (1985) ...... Piyangocu Rüştü

Biyografi
1962-1963 yıllarında Eminönü Halkevi´nde amatör olarak tiyatroya başlayan sanatçı, 1964´te Küçük Sahne Ulvi Uraz Tiyatrosu´nda profesyonel oldu. 1974´yılında Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz´la TV Yapımlarında rol almaya başladı. Sinemaya geçişi "Faize Hücum" filmiyle 1982´de oldu.bizimkiler dizisindeki abbas rolüyle geniş kitlelerce tanındı 1986 dan bu yana ağırlıklı suluboya olmak üzere resim yapıyor. Profesyonel olarak resim yapıyor ve sergiler açıyor.
 Girilen Son Haber  
 Biyografi-Kişisel Detaylar
 Filmografi
 Foto Galeri
 Film Listesi
 TV Dizileri
 Haberler
 Web Siteleri
 Mesaj Bırak / Mektup Yaz
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.