Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Demet Akbağ (1959-..) 
Demet Akbağ, Türk,sinema, tiyatro güldürü ve dizi oyuncusu.23 Aralık 1959 yılında İzmir´de doğmuştur.Aslen Denizli´lidir.Tiyatro kariyerine İzmir Atatürk Lisesi´nde okurken başlamıştır ünlü olması ise Yılmaz Erdoğan ile başrolü paylaştığı "Bir Demet Devamı
Doğum: 1959 - .. (61 yaşında)
..fotoğraf

Fotoğraflar

Filmlerinden..

Filmografi
Hükümet Kadın 2 (2013) ...... 
Vizontele (2000) ...... 
Organize İşler (2005) ...... 
Davacı (1986) ...... Dursun`un Karısı

Biyografi
Demet Akbağ, Türk,sinema, tiyatro güldürü ve dizi oyuncusu.23 Aralık 1959 yılında İzmir´de doğmuştur.Aslen Denizli´lidir.Tiyatro kariyerine İzmir Atatürk Lisesi´nde okurken başlamıştır ünlü olması ise Yılmaz Erdoğan ile başrolü paylaştığı "Bir Demet Tiyatro" yıllarına isabet eder.Ayrıca "pişti" programında Hülya Avşar ve Beyazıt Öztürk´le beraber yorumculuk yapmıştır. BKM´nin en önemli yıldızlarından biridir. 2008 yılı itibariyle Kanal 1´de yayınlanan "Süper Aile" adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 Girilen Son Haber  
 Biyografi-Kişisel Detaylar
 Filmografi
 Foto Galeri
 Film Listesi
 TV Dizileri
 Haberler
 Web Siteleri
 Mesaj Bırak / Mektup Yaz
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.