Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Erdal Küçükkömürcü (1958-..) 
Erdal Küçükkömürcü (d. 1 Nisan 1958, Ankara), Türk tiyatro oyuncusu. 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuarı´ndan mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatroları´nda göreve başlamıştır. Daha sonra birçok üniversitede oyunc Devamı
Doğum: 1958 - .. (62 yaşında)
..fotoğraf

Fotoğraflar

Filmlerinden..

Filmografi
Benim Dünyam (2013) ...... 

Biyografi
Erdal Küçükkömürcü (d. 1 Nisan 1958, Ankara), Türk tiyatro oyuncusu. 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuarı´ndan mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatroları´nda göreve başlamıştır. Daha sonra birçok üniversitede oyunculuk eğitmenliği yapmıştır. 1984-1985 yılları arasında ODTÜ´de seçmeli tiyatro dersi vermiştir. 1998-2002 yılları arasında Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü´nde ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü´nde, 2004-2006 yılları arasında Ankara Üniversitesi Dil Ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü´nde, 2005´te Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi´nde bulunmuştur. Çeşitli kurumlarda ses, diksiyon, beden dili alanlarında seminerler vermiştir. 2005 yılında Devlet Tiyatroları edebi kurulunda görev almıştır. Çeşitli televizyon ve sinema çalışmaları da yapmakta, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi´nde oyunculuk dersleri vermektedir.
 Girilen Son Haber  
 Biyografi-Kişisel Detaylar
 Filmografi
 Foto Galeri
 Film Listesi
 TV Dizileri
 Haberler
 Web Siteleri
 Mesaj Bırak / Mektup Yaz
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.