Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Erdal Beşikcioğlu (1970-..) 
5 Ocak 1970 yılında Ordu, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara´da dünyaya geldi. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji´nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi´nden mezun oldu. 1989 yıl Devamı
Doğum: 1970 - .. (50 yaşında)
..fotoğraf

Fotoğraflar

Filmlerinden..

Filmografi
Behzat Ç. Ankara Yanıyor (2013) ...... 

Biyografi
5 Ocak 1970 yılında Ordu, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara´da dünyaya geldi. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji´nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi´nden mezun oldu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı´na girdi. Konservatuar eğitimi sırasında "William Guskill" ile yaratıcı drama üzerine atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatroları´nda oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu´nda müdür vekili olarak görev aldı.Halen Ankara Devlet Tiyatrosu´ndaki görevine devam etmektedir. Elvin Beşikçioğlu ile evlidir. Bir kızı ve bir oğlu vardır.
 Girilen Son Haber  
 Biyografi-Kişisel Detaylar
 Filmografi
 Foto Galeri
 Film Listesi
 TV Dizileri
 Haberler
 Web Siteleri
 Mesaj Bırak / Mektup Yaz
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.