Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Erdinç Bora (0-2009) 
Ankara Konservatuarı 3. sınıftan ayrılan Erdinç Bora, Ankara Çağdaş Sahne Tiyatrosu´nda, Bertolt Brecht´in Arturo Uİ´nin önlenemez yükselişi, Çimento oyunlarında oynamıştır. Daha sonra İstanbul´a gelen Erdinç Bora, Gülriz Suru Devamı
Doğum: 0 - 2009 (2009 yaşında vefat etmiş)
..fotoğraf

Fotoğraflar

Filmlerinden..

Filmografi
Çıplak Vatandaş (1985) ...... Mahalleli

Biyografi
Ankara Konservatuarı 3. sınıftan ayrılan Erdinç Bora, Ankara Çağdaş Sahne Tiyatrosu´nda, Bertolt Brecht´in Arturo Uİ´nin önlenemez yükselişi, Çimento oyunlarında oynamıştır. Daha sonra İstanbul´a gelen Erdinç Bora, Gülriz Sururi-Engin Cezzar Tiyatrosu´nda Kaldırım Serçesi oyununda rol almıştır.
 Girilen Son Haber  
 Biyografi-Kişisel Detaylar
 Filmografi
 Foto Galeri
 Film Listesi
 TV Dizileri
 Haberler
 Web Siteleri
 Mesaj Bırak / Mektup Yaz
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.