Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Fatma Belgen (1949-..) 
Nişantaşı Kız Lisesi mezunu. 1971 Ses Artist Yarışması ikincisi seçildi ve aynı yıl Hayat Sevince Güzel (Temel Gürsu)´le ilk kez kamera karşısına çıktı. Eski sinema oyuncusu Tufan Giray´la evlenip boşandı, ikinci kocasından da boşandı. Şa Devamı
Doğum: 1949 - .. (71 yaşında)
..fotoğraf

Fotoğraflar

Filmlerinden..

Filmografi
Kırık Hayat (1972) ...... Pınar

Biyografi
Nişantaşı Kız Lisesi mezunu. 1971 Ses Artist Yarışması ikincisi seçildi ve aynı yıl Hayat Sevince Güzel (Temel Gürsu)´le ilk kez kamera karşısına çıktı. Eski sinema oyuncusu Tufan Giray´la evlenip boşandı, ikinci kocasından da boşandı. Şarkıcı Ali Rıza Binboğa´yla uzun bir birliktelik yaşadı. 36´sı başrol ve ikinci rol 83 sinema filmi çevirdi.
 Girilen Son Haber  
 Biyografi-Kişisel Detaylar
 Filmografi
 Foto Galeri
 Film Listesi
 TV Dizileri
 Haberler
 Web Siteleri
 Mesaj Bırak / Mektup Yaz
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.