Oyuncular Yönetmenler Filmler Replikler Belgeseller Videolar Türk Sineması
  Türk Sineması Oyuncuları  | A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z
Yasemin (1988)-Renkli
Hark Bohm’un “Yasemin”i, Almanya’daki ikinci kuşak Türklerin ebeveynleriyle yaşadığı kültürel çatışmayı ele alan ilk filmlerden biri. Alman bir gence, Jan’a (Uwe Bohm) âşık olan Yasemin (Ayşe Romey), tutucu ailesinin koyduğu kurallara karşı.. Devamı
Yönetmen : Hark Bohm
Yönetmen Hark Bohm Senaryo Yazarı Hark Bohm Görüntü Yönetmeni Slawomir Idziak
 
Oyuncular
Şener Şen
(1941-..)
Rol: Yunus
 
Filmin Konusu
Hark Bohm’un “Yasemin”i, Almanya’daki ikinci kuşak Türklerin ebeveynleriyle yaşadığı kültürel çatışmayı ele alan ilk filmlerden biri. Alman bir gence, Jan’a (Uwe Bohm) âşık olan Yasemin (Ayşe Romey), tutucu ailesinin koyduğu kurallara karşı gelmek istiyor. Öte yandan ailesini kaybetmekten de korkuyor. “Yasemin”, 1988 yılında Alman Film Ödülleri’nde En İyi Film seçilmiş ve Ayşe Romey’e de En İyi Kadın Oyuncu ödülünü getirmişti.
Türü:  
 
Replikler
 
 
 HENÜZ FRAGMANI EKLENMEMİŞ
Google Video da ara
Youtube da ara
Vimeo da ara
Daily Motion da ara
İzlesene de ara
Vidivodo da ara
BU FİLMİ ONLINE İZLE
 
Diğer Sahneler
.....Sahnesi
..... Sahnesi
Ana Sayfa Unutulmaz Filmler Yönetmenler Oyuncular Replikler Videolar
Türk Sineması Yıla Göre Filmler   Kadın Oyuncular    
Film Posterleri Ad Sırasına Filmler   Erkek Oyuncular    
Haberler Yeni Eklenen Filmler   Saygıyla Anıyoruz...    
Bunları Biliyormusunuz?          
ReplikTv.com internet sitesi, Türk Sineması'na emeği geçmiş yüzlerce usta oyuncunun, rol aldıkları filmlerin ve binlerce repliğin hatırlatılmasını ve tanıtılmasını hedeflemiştir.
Kaynak gösterilerek yayınlanan yada yönlendirilen diğer sitelerdeki yanlış bilgilerden sorumlu değildir.Bilgi için info@repliktv.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.